ورزش ستاره ها با ستاره

بیوگرافی ارش کشاورزی و سخن دبیركل كمیته ملی المپیك

اینم به درخواست یه دوست والیبالی:(بیوگرافی ارش کشاورزی)

                              arash keshavarzi j0on 1

آرش كشاورزي

متولد ۲۷ بهمن ۱۳۶۵

قد:1 مترو 98 سانتیمتر

وزن: 8۷ کیلو گرم

تکیه کلام:باز تو شروع کردی؟

آرش کشاورزی قبل از این که والیبالیست حرفه ای بشه فوتبال بازی می کرده. . بچه اسلامشهره و از کانون والیبال اسلامشهر وارد والیبال شده. مربیاشم آقایان وادی و علیزاده بودن. اولین تیمش شهرداری اسلامشهر  بوده. کسی که به قول کاپیتان تیم شرور ترین عضو تیمه و به گفته ی اطرافیان و دیده ی خودم خیلی خیلی شیطونه اما خیلی جیگره...

                        arash keshavarzi

باشگاههای قبلی: اسلامشهر، پرسپولیس، اتکاء، دانشگاه ازاد
افتخارات کسب شده: قهرمانی نوجوانان آسیا، قهرمانی جوانان آسیا، پنجمی نوجوانان جهان، سومی جوانان جهان ، قهرمانی لیگ با تیم پیکان، قهرمانیavc cope بزرگسالان، قهرمانی باشگاه های اسیا با پیکان
مربیان: آقایان: ابراهیم وادی، علیزاده، ایوان بوگاینکف،مصطفا کارخانه ، پورکاشیان
سابقه ملی: عضو تیم های ملی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان
وضعیت تحصیلی: دیپلمه ریاضی

               arash keshavarzi j0on


دبیركل كمیته ملی المپیك با بیان اینكه مسابقات كشورهای اسلامی به علت شیوع بیماری آنفولانزای خوكی لغو نشده است گفت: در انتظار پاسخ رسمی وزارت بهداشت در این زمینه هستیم.

بهرام افشارزاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر گفت : هنوز وزارت بهداشت پاسخ رسمی و كتبی به استعلام سازمان تربیت بدنی نداده است و مشخص نیست كه برگزاری بازی های كشورهای اسلامی سبب شیوع بیشتر بیماری آنفولانزای خوكی می شود یا خیر .

دبیر كل كمیته ملی المپیك گفت : نظر نهایی درباره این موضوع با وزارت بهداشت است و اگر این وزارت با برگزاری این مسابقات مخالف كند ؛ این رقابت ها در زمان دیگری برگزار خواهد شد.

بهرام افشارزاده درباره اعزام نشدن كاروان ورزشی ایران به بازی های هنرهای رزمی در تایلند هم گفت :این كار بنا بر خواست صریح وزیر بهداشت صورت گرفت و دكتر لنكرانی تایلند را یكی از پرخطرترین مناطق اعلام كرده بود و كمیته ملی المپیك هم این اعزام را لغو كرد .

وی درباره احتمال جریمه ایران به علت شركت نكردن در این رقابت ها هم گفت : چنین مسئله ای وجود ندارد چون این اعزام نشدن با هماهنگی شورای المپیك آسیا صورت گرفت .
+ نوشته شده در  پنجشنبه هشتم مرداد ۱۳۸۸ساعت 20:13  توسط ستاره  |